Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Wycieczki

Wycieczka Francja – Paryż i Wersal AFC/24

Cena:

od  1 899 zł/os

5 noclegów

autokar

Opis

Wycieczka Francja – Paryż 

Program
1 dzień – wyjazd z Polski wg rozkładu. Późnym wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy na terenie Francji (przy granicy francusko-niemieckiej).
2 dzień – po śniadaniu wyjazd do Paryża. Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od krótkiego objazdu miasta i wizyty na Wyspie Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy m.in.: zniszczoną przez pożar katedrę Notre Dame. Następnie udamy się z wizytą do dzielnicy Montparnasse – wjazd na 56 piętro Tour Montparnasse – skąd obejrzymy piękną panoramę. Czas na obiadokolację. Na koniec dnia rejs statkiem po Sekwanie. Zakwaterowanie i nocleg w okolicach Paryża.
3 dzień – po śniadaniu przejazd na zwiedzanie centrum Paryża. Dzień rozpoczniemy od wizyty na cmentarzu Pere Lachaise – który jest Panteonem na wolnym powietrzu i miejscem wiecznego spoczynku m.in. Fryderyka Chopina, Balzaca, Edith Piaf, Oscara Wilde’a, Jima Morrisona. Następnie przejedziemy w okolice Wielkich Bulwarów do Muzeum Perfum Fragonard – królestwa zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Następnie wizyta w dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge – kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur – górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej; Place du Tertre – opanowany przez malarzy oraz liczne bary i restauracji uroczy zakątek Paryża. Czas na obiadokolację. Na koniec dnia wizyta w okolicach Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel)- dla chętnych czas wolny na wjazd lub wejście schodami. ( *koszt dodatkowy od 15-25 euro os.). Późny powrót do hotelu na Nocleg.
4 dzień – dzień wolny przeznaczony na samodzielne zwiedzanie Paryża.

W DNIU WOLNYM WYJAZD DO MIASTA METREM, WE WŁASNYM ZAKRESIE – JEDNODNIOWY BILET NA METRO: około 15 EURO (w zależności od odległości hotelu od centrum)

*Dla chętnych możliwe skorzystanie z opcji wyjazdu na wycieczke do zamków nad Loarą- koszt wycieczki 50 € + bilety wstępu około 40 €. (WYJAZD NA WYCIECZKE DO ZAMKÓW UZALEŻNIONY OD LICZBY CHĘTNYCH – MINIMUM 25 OSÓB)

5 dzień – po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Wersalu (Versailles) – imponującego kompleksu pałacowego króla Ludwika XIV, gdzie zobaczymy kolekcję dzieł sztuki w komnatach królewskich, Salę Lustrzaną i niepowtarzalne ogrody autorstwa Andre le Notre’a (*Uwaga! Ogrody w niektórych terminach i w weekendy płatne dodatkowo około 10 EUR). Następnie powrót do centrum- wizyta w kompleksie Invalides – gdzie zobaczymy grób Napoleona oraz muzeum armii. Następnie przejazd na Pola Elizejskie (Champs Elysees), czyli najsłynniejszą aleją świata, przy której ulokowały się luksusowe sklepy, salony samochodowe, liczne restauracje, kina, kabaret Lido – do Łuku Triumfalnego (L’Arc de Triomphe). Czas wolny dla grupy na indywidulny spacer, zakupy, kawę paryską. Czas na obiadokolację.
6 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w autokarze i wyjazd do centrum Paryża metrem (zwiedzanie pieszo i środkami komunikacji miejskiej). Tego dnia wizytę rozpoczniemy od Luwru (Musee du Louvre) – jednego z największych muzeów świata, aby zobaczyć arcydzieła malarstwa i rzeźby (m.in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo) zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim. * Dla chętnych możliwość zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem za dopłatą 15 EUR. Następnie wizyta w Muzeum Impresjonistów d’ Orsay – świątyni sztuki XIX w. Na koniec dnia wizyta w Dzielnicy Łacińskiej (Quartier Latin)- dzielnicy nauki, gdzie od czasów Roberta Sorbon, założyciela najsłynniejszej uczelni Paryża, spotkać można uczonych i studentów. Spacer bulwarem Saint Michel w kierunku Ogrodów Luksemburskich i Panteonu. Czas wolny na obiadokolację. W godzinach wieczornych podstawienie autokaru i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.
7 dzień – przyjazd do Polski

Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Możliwe zwiedzanie Luwru z przewodnikiem ( grupa minimum 20 osób)- koszt 15 euro osoba.

Dla chętnych wejście lub wjazd na Wieżę Eiffle’ a – dodatkowo płatne 10-25 euro.

 

Termin
22.04 – 28.04.2024r
20.05 – 26.05.2024r

10.06 – 16.06.2024r
Cena od  1 899 zł/os
Termin
26.06 – 02.07.2024r
26.08 – 01.09.2024r
Cena od  1 999 zł/os
Termin
16.09 – 22.09.2024r
01.10 – 07.10.2024r
Cena od  1 899 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z możliwością dostawki,
– 5 śniadań kontynentalnych na słodko,
– 1 nocleg tranzytowy na terenie Francji,
– 4 noclegi w okolicach Paryża,
– zwiedzanie wg programu,
– transport autokarem klasy LUX oraz SFERA PLATINUM (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta). Wyjazd  z Wrocławia o godz. 03:20, z Legnicy o godz. 04:20
– opieka pilota w Paryżu.

Obowiązkowe
– ubezpieczenie KL, NNW: 120 pln/os.
– bilety wstępu, karta muzealna, rejs statkiem, zestawy słuchawkowe, opłaty wjazdowe i lokalne, parkingi, przejazdy metrem: 180 euro – płatne w autokarze
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Opcjonalne
– pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
– Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem, chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
– bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
– rezerwacja miejsc w autokarze:100 PLN/os.,
– bilety na Wieżę Eiffle’ a- wjazd na 3p. 25 euro, zwiedzanie Luwru z przewodnikiem 15 euro/osoba.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w hotelu położonym w okolicach Paryża. Pokoje 2-osobowe z łazienkami i WC z możliwością dostawki dla trzeciej osoby. Hotele to najczęściej obiekty z sieci Ibis lub obiekty o standardzie porównywalnym. Śniadanie kontynentalne na tacy: croissant, kawałek bagietki (pieczona na miejscu), masło, dżem, kawa/ herbata, sok z autom

Transport
Imprezy realizowane są autokarami SFERA PLATINUM
Transport autokarem około 12 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy na nocleg tranzytowy na terenie Francji (przy grancy francusko- niemieckiej).
Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Miejsca wyjazdowe za dodatkową opłatą
Gdynia – godz. 16:35 dzień wcześniej – 250 zł
Sopot – godz. 17:20 dzień wcześniej – 250 zł
Gdańsk – godz. 18:05 dzień wcześniej – 250 zł
Olsztyn – godz. 14:55 dzień wcześniej – 250 zł
Ostróda – godz. 15:25 dzień wcześniej – 250 zł
Gorzów wlkp. – godz. 21:45 dzień wcześniej – 170 zł
Głogów – godz. 03:05 – 200 zł
Lubin – godz. 03:50 – 150 zł
Międzyrzecz – godz. 22:15 dzień wcześniej – 150 zł
Nowa Sól – godz. 02:25 – 200 zł
Polkowice – godz. 03:35 – 150 zł
Świebodzin godz. 22:35 dzień wcześniej – 150 zł
Zielona Góra – godz. 01:45 – 200 zł

Dojazdy antenowe są realizowane  od minimum 4 osób

Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski.
Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

 

 

paryz francja sacre coeur funclub

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-1

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-2

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-4

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-7

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-8

paryz montmartre sacrecoeur francja funclub

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-9

paryz notre dame francja funclub

paryz montmartre sacrecoeur francja funclub1

paryz notre dame francja funclub

zwiedzanie objazdowe paryż paris komfort funclub-11

paryz pola elizejskie champs elysses funclub

paryz francja notre dame wyspa cite funclub

paryz wieza eifla eiffel tower francja funclub-kopia

paryż francja ladefense

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl