Działamy na rynku turystycznym już ponad 30 lat. Mieliśmy roczną przerwę ale wracamy  z nowymi i starymi, sprawdzonymi propozycjami wyjazdów i dobrego wypoczynku.
Z tą samą dbałością o naszego klienta i z doświadczeniem zdobytym przez lata będziemy dalej działać i dbać o Państwa relaks, wypoczynek i ładowanie akumulatorów, bo turystyka to nasze życie i jak się okazało –  nic tego nie zastąpi.

Działając przez ponad 30 lat nawiązaliśmy kontakty zarówno z wieloma kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi proponując Państwu szeroki zakres propozycji wyjazdowych. Nadal będziemy preferować nasze hasło „najwyższą jakość  za cenę, na każdą kieszeń” i proponować Państwu wyjazdy atrakcyjne cenowo z bogatym „wnętrzem”.

Nowością w naszym katalogu są wyjazdy lecznicze i wypoczynkowe do Truskawca ( Ukraina ).

Mamy nadzieję , że w najbliższym czasie uda się nam także przygotować podobną propozycję do Niżnego Sołotwina, by nasi klienci mogli także tam korzystać z leczniczych właściwości Zakarpacia, jak i innych ciekawych regionów.

Jak zawsze, będziemy się starali przygotować program imprezy zgodny z oczekiwaniami i sugestiami klientów.

Każda Wasza uwaga i sugestia jest dla nas impulsem do poprawiania naszej oferty w celu zaspokojenia Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Copyright (c) 2016 MerlinX. Wszelkie prawa zastrzeżone.