Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Sylwester

WYDMA RESORT – Mrzeżyno Święta, Sylwester 3 noce

Nadmorski Hotel WYDMA RESORT & SPA położony jest w malowniczej miejscowości Mrzeżyno bezpośrednio w sąsiedztwie portu oraz nadmorskiej promenady przy której znajdują się liczne smażalnie oraz kafejki. JEDYNIE 100 M OD PLAŻY !!!

925 zł / osoba

/ Sylwester

SŁOWACKI*** Busko Zdrój Sylwester 5 lub 8 nocy

SŁOWACKI MEDICAL SPA*** to komfortowy obiekt hotelowo-sanatoryjny zlokalizowany w centrum Uzdrowiska przy Parku Zdrojowym z własnym ogrodzonym kompleksem parkowym. Budynek wyposażony jest w windę, bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. P

1 265 zł / osoba

/ Sylwester

HOTEL ARISTON*** Karpacz Sylwester 5 nocy

Hotel Ariston to jeden z pierwszych prywatnych hoteli w Karpaczu. Prowadzony przez rodzinę Lubowińskich od 1973 roku. To obiekt z tradycjami i wspaniałą, rodzinną atmosferą. W hotelu sauna, bar, restauracja, pokoik zabaw dla dzieci, bezpłatny parking. Dogo

od 1 185 zł / osoba

PERŁA BAŁTYKU Kołobrzeg – Święta, Sylwester 5 lub 7 nocy

PERŁA BAŁTYKU to dwunastopiętrowy obiekt (z windą), położony w parku nadmorskim tuż przy samej plaży. W ośrodku znajduje się jadalnia, baza zabiegowa oraz kawiarnia z tarasem widokowym, z którego można podziwiać Bałtyk aż po horyzont.

od 660 zł / osoba

/ Sylwester

ARKA MEDICAL SPA**** – Kołobrzeg Święta, Sylwester 3 noce

ARKA Medical Spa**** to ekskluzywny ośrodek sanatoryjno-wczasowy z nowoczesną bazą wellness i SPA, położony w północno –wschodniej kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, usytuowany w pobliżu promenady, nad samym Morzem Bałtyckim.

od 972 zł / osoba

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl