Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zimowiska

Zimowisko – Zakopane (wiek 8-18 lat) AL/24

Cena:

od 2 399 zł/os

w promocji od 2 099 zł/os

Opis

 

Zimowisko Obóz Narciarski i Snowboardowy
Zakopane Ośrodek  Willa „Za Wodą”

Zakopane najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa polskich Tatr, stolica sportów zimowych. Usytuowana jest pomiędzy wzniesieniem Gubałówki, a masywem Giewontu. To idealne miejsce na spędzanie zimowych ferii. Z Zakopanego wszędzie jest blisko: stoki narciarskie, Aquaparki, Krupówki, Gubałówka, lodowisko są na „wyciągnięcie ręki”.

Obóz narciarski i snowboardowy przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach i snowboardze oraz dla tych, którzy chcą doskonalić posiadane już umiejętności. W trakcie obozu zajęcia narciarskie i snowboardowe (ok. 4 godzinny dziennie) będą prowadzone m.in.: w Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Witowie. Zajęcia odbywają się pod opieką wychowawcy-instruktora. Dla chętnych organizowane będą również dodatkowe jazdy wieczorne przy oświetlonych stokach. Grupy liczą ok. 12 osób dla osiągnięcia lepszego efektu szkoleniowego.

 

Program obozu:

1 dzień:
Przyjazd do Zakopanego w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Zebranie organizacyjne z kadrą. Zapoznanie się uczestników z regulaminem obozu, omówienie programu obozu.
2 dzień:
Śniadanie. Wyjazd na stok do Witowa. Podział na grupy pod względem poziomu zaawansowania. Szkolenie narciarskie i snowboardowe. Obiad Gry i zabawy integracyjne, kolacja. Dla chętnych dodatkowe jazdy wieczorne w Białce Tatrzańskiej przy oświetlonych stokach (kolacja – prowiant).
3 dzień:
Śniadanie. Wyjazd na stok do Białki Tatrzańskiej. Szkolenie narciarskie i snowboardowe. Obiad. Snowslide – zjazdy na śnieżnych matach. Kolacja. Wieczorem Playstation i VR challenge.
4 dzień:
Śniadanie. Wyjazd na stok do Czarnej Góry. Szkolenie narciarskie i snowboardowe. Obiad. Zajęcia rekreacyjne – zawody w bilarda, piłkarzki i tenisa stołowego.Kolacja. Dla chętnych dodatkowe jazdy wieczorne przy oświetlonych stokach( kolacja – prowiant).
5 dzień:
Śniadanie. Wyjazd na stok do Białki Tatrzańskiej. Szkolenie narciarskie i snowboardowe . Obiad. Spacer po Krupówkach. Dla chętnych lodowisko. Kolacja. Wieczorem karaoke.
6 dzień:
Śniadanie. Zajęcia rekreacyjne lub fakultatywnie wycieczka do aquaparku. Obiad. Wyjazd na stok do Białki Tatrzańskiej. Szkolenie narciarskie i snowboardowe. Kolacja – prowiant.
7 dzień:
Śniadanie. Wyjazd na stok do Białki Tatrzańskiej. Szkolenie narciarskie i sowboardowe. Obiad. Zajęcia rekreacyjne. Kolacja w formie ogniska, spotkanie podsumowujące obóz, Disko Party.
8 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd powrotny.

Program fakultatywny
Proponujemy wzbogacenie programu obozu o aquapark – 75 zł


Zakwaterowanie
Willa „Za Wodą” to ośrodek o dobrym standardzie,  usytuowany  w dzielnicy Olcza, w cichym i spokojnym miejscu. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: narciarnia, sala rekreacyjna, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sala kominkowa, Wi-Fi.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów. 
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja lub śniadanie, obiad, prowiant na stok. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatní śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety specjalnej, koniecznie prosimy w rezerwacji zaznaczyć wybór w dopłatach opcjonalnych, informację o rodzaju diety należy przekazać sprzedawcy.
Transport: autokar turystyczny. 
Ubezpieczenie: Signal Iduna-SKI.
Opieka wychowawcy/instruktora.

Realizacja programu.
Składka na Turstyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł
Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł

Termin:
10.02 – 17.02.2024 
Cena:
od 2 399 zł/os, w promocji od 2 099 zł/os


Cena nie obejmuje:
– dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
– kosztu programu fakultatywnego
– dodatkowych ubezpieczeń

 

Plan podróży

Miasto Godz.
wyjazdu
Dopłata Godz.
przyjazdu
Gorzów Wlkp.,ul. Kasprzaka 8, stacja paliw BP 05.30 230 zł 21.00
Świebodzin, Wojska Polskiego 8, stacja paliw Orlen 06.15 230 zł 20.00
Zielona Góra, Sulechowska 41, Centrum Rekr.Sport. 07.00 180 zł 19.15

Uwaga – godziny powrotu są godzinami orientacyjnymi.

Informacje praktyczne
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.

Na obóz należy zabrać kaski ochronne, które są obowiązkowe dla narciarzy poniżej 18 roku życia.

Cena karnetów:
ulgowy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat – 730 zł
normalny dla młodzieży w wieku 16 – 18 lat – 790 zł

Karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży najpóźniej do ukończenia   16 roku życia (16 urodziny są pierwszym dniem utraty zniżki)

Wypożyczenie sprzętu  (narty + buty + kask) 300 zł/turnus.

Ważne – opłata za karnet  oraz wypożyczenie sprzętu uiszczana jest na miejscu.

 

 

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl