Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Wypoczynek i Zwiedzanie

Wypoczynek i Zwiedzanie – Włochy LAZIO

Cena:

9 noclegów – od 2 177 zł/os

autokar

Opis

Wypoczynek i Zwiedzanie – Włochy 

Zwiedzanie
Florencja – Piza – Rzym – Watykan – Neapol – Pompeje – Capri – Monte Cassino – Siena – Bolonia – Wenecja

Wypoczynek
Włochy  Baja Domiza – Hotel Gulivo & Village****

Kompleks Hotel GIULIVO&Village * * * * – położony w bliskiej odległości od plaży w miejscowości  BAIA Domiza około 10 minut spacerem od centrum miasteczka i  około 150 km na południe od Rzymu i zaledwie 80 km od Neapolu. Hotel dysponuje pokojami 2 oraz 3 osobowymi z klimatyzacją. Zakwaterowanie w pokojach w hotelu lub w apartamentach. Każdego ranka w restauracji hotelu serwowane są śniadania wzmocnione a wieczorem obiadokolacje serwowane z daniami lokalnymi i międzynarodowymi. Na terenie hotelu znajduje się ogólno dostępny i bezpłatny internet, odkryty basen wokół którego jest  wiele leżaków i parasoli do dyspozycji dla gości hotelowych. Plaża oddalona jest od obiektu w niewielkiej odległości (około 200 metrów).

W BAIA Domiza tętni wakacyjne życie, przy morzu dostępne bary, sklepiki, restauracje. To mała, elegancka i spokojna miejscowość, idealna dla turystów chcących odpocząć w spokoju i zarazem pozwiedzać pobliskie miejscowości. Plaża jest z drobnym powulkanicznym piaskiem. Morze czyste i przejrzyste, zrównoważony brzeg o dość łagodnym zejściu, przy plaży w okresie letnim czuwają ratownicy. Pogranicze regionu Lazio i Campanii to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech, z Baia Domiza wiodą główne szlaki turystyczne Włoch. W pobliżu Monte Cassino, Neapol, Pompeje i Wezuwiusz, Capri czy Sorentto. Usługi w cenie: klimatyzacja, korzystanie z basenu, leżaki i parasole przy basenie, Wi – Fi, sprzątanie pokoi i wymiana ręczników co trzeci dzień, przechowalnia bagażu. Dodatkowo płatne usługi: przy plaży hotelowej 2 leżaki oraz parasol około 4 euro za dzień (w sezonie otwarcia kąpielisk i plaż).

Program ramowy
1 dzień – wyjazd z Polski, nocny przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień – w godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w okolicach Montecattini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu – Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale – XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę – odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu Giulivo w miejscowości Baia Domiza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3-9 dzień – wczasy w hotelu Giulivo w Baia Domiza, miejscowości położonej nad Morzem Tyrreńskim, zaledwie 80 km od Neapolu. W trakcie pobytu realizowany jest program zwiedzania:


W cenie 9 śniadań oraz 9 obiadokolacji. Serwis HB w Hotelu GIULIVO (2 x dziennie): śniadania kontynentalne (włoskie – słodkie) wzmocnione o  ser i  wędlinę. Obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.

Opcjonalne
Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
–  pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
–  rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
–  bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
–  wycieczki fakultatywne.

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Miejsca wyjazdowe za dodatkową opłatą
Głogów – godz. 16.15 – 160 zł
Gorzów Wlkp. – godz. 12.40 – 170 zł
Jelenia Góra – godz. 15.55 – 200 zł
Legnica – godz. 17.30 – 150 zł
Lubin – godz.17.00 – 150 zł
Międzyrzecz – godz. 13.10 – 150 zł
Nowa Sól – godz. 15.15 – 200 zł
Polkowice – godz. 16.45 – 150 zł
Świdnica – godz.18.00 – 150 zł

Świebodzin – godz. 13.45 – 150 zł
Zielona Góra – godz. 14.45 – 200 zł

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Włoch jest paszport bądź dowód osobisty.

 

funclub włochy w+z lazio4-1

funclub włochy w+z lazio7-1

funclub włochy w+z lazio9-1

funclub włochy w+z lazio2-1

funclub włochy w+z lazio6-1

funclub włochy w+z lazio1-1

City of Naples with Mt. Vesuvius at sunset, Campania, Italy

w+z włochy (11)

w+z włochy (17)

florencja florence wlochy italy funclub2

florencja florence wlochy italy funclub1

rzym di trevi wlochy roma funclub6

florencja florence wlochy italy funclub

rzym di trevi wlochy roma funclub6

rzym koloseum wlochy roma funclub1

rzym koloseum wlochy roma funclub6

rzym watykan wlochy roma funclub2

wenecja venice wlochy funclub4

wenecja venice wlochy funclub5

wenecja venice wlochy funclub6

 

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl