Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Wypoczynek i Zwiedzanie

Wypoczynek i Zwiedzanie Grecja – Tolo

Cena:

7 noclegów – od 2 885 zł/os

samolot

Opis

Wypoczynek i Zwiedzanie 

Grecja Tolo – Hotel Pitsakis***

 

Tolo – to znana miejscowość letniskowa , położona we wschodniej części Peloponezu. Piękna błękitna zatoka, spokojne, bardzo ciepłe morzem i długa, piaszczysta plaża, ciągnąca się wzdłuż kurortu zachęcają do wypoczynku. Znajdujące się na nadbrzeżu tawerny oferują lokalne przysmaki. Tolo to również dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych atrakcji półwyspu oraz do skorzystania z aktywnego wypoczynku. Kurort oferuje możliwość żeglarstwa, windsurfingu,lotów na paralotni, przejażdżki wodolotem.

 

Hotel Pitsakis*** w Tolo. Pokoje 1, 2-osobowe z łazienkami, klimatyzacją. Do dyspozycji gości: restauracja, obsługa pokoju, wspólny salon, bezpłatne WI-FI we wszystkich pomieszczeniach. Odległość hotelu od morza ok.50 m.

 

Program

1 dzień
Wylot z Warszawy do Aten. Transfer z lotniska do Tolo, zakwaterowanie w hotelu Pitsakis*** , nocleg.
2 dzień
Śniadanie, spotkanie z rezydentem, spacer po mieście, czas wolny. Kolacja, nocleg
3-5 dzień
Po śniadaniu, wypoczynek w Tolo. Dla chętnych wycieczki fakultatywne. Kolacja, nocleg.
6 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Nafplio, pierwszej stolicy Grecji. Miasto uważane za jedno z najpiękniejszych na Peloponezie. Spacer z przewodnikiem do ważnych historycznych punktów między innymi zwiedzimy: cerkiew Św. Jerzego, Plac Konstytucji oraz Plac 3 Admirałów. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
7 dzień
Śniadanie, wypoczynek, plażowanie. Dla chętnych program fakultatywny -Rejs na wyspy Sarońskie (Hydra, Spetset) – ok. 34 EUR.
Kolacja, nocleg.
8 dzień
Wczesne śniadanie, przejazd do Aten. Wejście na Akropol (ok. 20 EUR), zwiedzanie: Partenon, Erechtejon, Propyleje, Parlament i uroczysta zmiana warty.
Przejazd na lotnisko, wylot do Polski.

Termin
28.07 – 04.08.2022 r.
04.08 – 11.08.2022 r.
Cena – 2 885 zł/os

 

Świadczenia zawarte w cenie

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Hotelu Pitsakis*** w Tolo. Pokoje 1, 2-osobowe z łazienkami, klimatyzacją. Do dyspozycji gości: restauracja, obsługa pokoju, wspólny salon, bezpłatne WI-FI we wszystkich pomieszczeniach. Odległość hotelu od morza ok.50 m. 
Wyżywienie: 2 posiłki -śniadania i kolacje w formie bufetu, podawane w patio lub restauracji. Pierwszy posiłek -śniadanie 2 dnia pobytu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. 
Transport: samolot Aegean Airlines Warszawa-Ateny-Warszawa. Transfery z lotniska do hotelu oraz zgodnie z programem autokar/bus. 
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu.
Opieka rezydenta na miejscu w trakcie pobytu.
Wycieczka do Nafplio, zwiedzanie Aten w dniu wylotu.

 

Cena nie obejmuje:

Obowiązkowej dopłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł, doliczane są do ceny w momencie rezerwacji.

Programu fakultatywnego, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w trakcie wycieczek. Usługi przewodnika w Atenach 150 EUR – koszt przewodnika będzie podzielony na cała grupę.

 

Program fakultatywny.

Epidauros i rejs na wyspę Poros. Epidauros -ośrodek kultu Asklepiosa, gdzie znajduje się lokalne muzeum medyczne oraz najlepiej zachowany grecki teatr z doskonałą akustyką. , dodatkowo płatne bilety wstępu w Epidauros (ok.12 EUR).
Poros-stolica dwóch wysp połączonych mostem – Sphairi i Sferia. Zobaczymy wieżę zegarową z blękitną kopułą z 1927 r., wejdziemy na wzgórze skąd rozpościera się niesamowity widok – ok.30 EUR

Mykeny -(grób Agamemnona- ok. 12 EUR) oraz winnice Nemei (zwiedzanienie winnicy, degustacja 5 win – ok. 10 EUR). – ok. 25 EUR

Rejs na wyspy Sarońskie (Hydra, Spetset) – ok. 34 EUR

 

Informacje praktyczne

Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport.

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania Unijnego Certyfikatu Covid (do pobrania z Internetowego Konta Pacjenta, przychodni) lub aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ – Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu, program wycieczek może być zmodyfikowany, a dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc ograniczony.

 

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl