Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Obozy/Kolonie / Krajowe

Obóz Młodzieżowy Survivalowy – Lesko (wiek 10-18)

Cena:

1 899 zł/os

Opis

Obóz Survivalowy

 

Bieszczady odkryją przed Tobą sposób na ekstremalnie udane wakacje. Wyjątkowość tego tajemniczego zakątka Polski sprawi, że każdy dzień zamieni się w niezapomnianą przygodę.

Program

Zakwaterowanie w namiotach typu NS.

Przed Wami fascynujący program survivalowy, który dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń:

Off Road Autami terenowymi 4×4 – wyprawa na bieszczadzkie bezdroża.

Pionierka – budowanie obozowiska, tworzenie przedmiotów codziennego użytku.

Paintball – wyposażeni w maskę i w pełne umundurowanie poznacie budowę „markerów” i rozegramy przeróżne scenariusze gier (Deathmatch, Przejęcie flagi, Ochrona prezydenta, Przejęcie obozowiska itp.)

Sztuka przetrwania – budowa obozowiska oraz nauka panowania nad ogniem, pozyskiwanie pożywienia, budowa prostych filtrów wodnych.

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – pozycja boczna ustalona, nauka resuscytacji krążeniowo- oddechowej, opatrywanie ran i urazów.

Wędrowanie – zapora na Solinie, Bieszczadzkie Krupówki, Uzdrowisko Polańczyk, Wzgórze Gruszka, Lesko (Synagoga, Kirkut, Zamek, Kamień Leski).

Musztra – zwiększająca bezpieczeństwo, porządek oraz wprowadzająca dyscyplinę, wartowanie.

Trening Tropiciela – zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku, komunikacja niewerbalna, nocne warty i obrona obozowiska.

Strzelectwo i Łucznictwo – nauka i doskonalenie obsługi broni pneumatycznej i łuków. Strzelanie do celów jak i tarcz.

Samoobrona i elementy sztuk walki – sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika oraz obrony przed realnym atakiem, chwyty i pady.

Weremień Exploration – uzbrojeni w GPS-y, kompasy i wskazówki, wyruszycie na eksplorację bieszczadzkich terenów. Po odgadnięciu zagadki usiądziemy wspólnie na szczycie góry, skąd roztacza się niezwykły widok na Bieszczadzką Krainę.

Wojskowy Masterchef – porozmawiamy o wojskowych kulinariach i przygotujemy wspólnie proste potrawy. Nie zabraknie pieczenia wojskowego kociołka.

Spływ Pontonowy – wyprawa z Berezki czerwonym szlakiem do Elektrowni Wodnej, spod której wyruszymy rzeką na odcinku Zwierzyń- Stara Wieś.

Noc przetrwania (dla chętnych) – przemarsz, rozbicie obozowiska, ognisko z pieczeniem kiełbasek lub kociołka oraz wojskowymi opowieściami.

Podczas zajęć przydatne będą: śpiwór, poduszka, plecak, latarka, kurtka przeciwdeszczowa. Dla chętnych polecamy zabranie wojskowego umundurowania.

Po zajęciach czeka Was mnóstwo dodatkowych atrakcji:

1. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu weźmiecie udział w Integracyjne Traperiadzie. Czekać na Was będzie: bieg w workach i wieloosobowych spodniach, rower przeciwskręty, tarcza celnościowa, szalone spódniczki, łucznictwo, przeciąganie liny i inne atrakcje. Wieczorne ognisko i kiełbaski to zawsze klimatyczny czas. Kadra zorganizuje również ciekawe zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Pan Jajko”, karaoke, dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.
2. Pełen Relaks: Słynne Bieszczady to magiczna przestrzeń do wypoczynku a kąpiele i słoneczna pogoda tylko nam w tym pomogą.
3. Rusz głową: Gry planszowe, terenowe i fabularne (Uno, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.
4. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.

Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 zł

Aquarius Wodna Zabawa – zjeżdżalnie, baseny, gejzer i masaże wodne – 40 zł

Spływ Sanem pontonami – 70 zł

Paintball i Bumper Ball – różne scenariusze gier paintballowych i zabawa w przezroczystej kuli – 75 zł

Rejs jachtem + Eko Marina – rekreacja na pływających basenach i plaży – 75 zł

Park Linowy + Archery Tag – park linowy to bezpieczna adrenalina. Archery Tag to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Nie jest wymagane doświadczenie w strzelaniu – 75 zł

Zakamarki LESKO SKI”– Auta terenowe Off ROAD – (45 minut) – 75 zł

„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD – (2 godziny) – 135 zł

Wyprawa na Połoninę Wetlińską – całodzienna pieszo- autokarowa wycieczka w wysokie Bieszczady, w programie: przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką do Przełęczy Wyżna, przejście do Głównego Szlaku Beskidzkiego, a tam: Połonina Wetlińska, Schronisko PTTK Chatka Puchatka, Hasiakowa Skała, Srebrzysta Przełęcz, Szare Berdo, Przełęcz Orłowicza (1099 m n.p.m.), opcjonalnie wejście na Smerek (1222 m n.p.m.) – najdalej wysunięty na zachód szczyt pasma Połonin – 90 zł

Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to w na łonie matki. Zapewniamy karimatę i śpiwór – 70 zł

Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce – dla wszystkich grup wiekowych – 300 zł

 

Zakwaterowanie

SKI NS: 8-, 10- osobowe wojskowe namioty typu NS (drewniana podłoga, łóżka polowe), rozbite na polanie leśnej przy pensjonacie Lesko Ski. Do dyspozycji: basen , boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne.

Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu.

Świadczenia

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.

Termin
25.06 – 05.07.2022 r.
06.07 – 16.07.2022 r.
17.07 – 27.07.2022 r.
28.07 – 07.08.2022 r.
08,08 – 18.08.2022 r.
19.08 – 29.08.2022 r.

Cena – 1 899 zł/os

 


Plan podróży

Miasto Godz.
wyjazdu
Dopłata Godz.
powrotu
Gorzów Wlkp.,Kasprzaka 8, stacja paliw BP 05.00 200 zł 22.45
Zielona Góra, Sulechowska 41, parking  przy CRS 06.30 200 zł 21.15
Uwaga: godziny powrotu są godzinami orientacyjnymi

 

Informacje praktyczne

Prosimy o zabranie śpiwora i poduszki. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 21.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 06.30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.

Możliwosć zamówienia specjalnej diety – dopłata 100 pln/os/pobyt

Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego

Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.

Adres obiektu: Ośrodek Lesko- Ski Weremień 36, 38-600 Lesko, tel.: (13) 469 93 45

 

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl