Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Obozy/Kolonie

Obóz Młodzieżowy – Hiszpania Lloret de Mar AFC/24

Cena:

od 3 499 zł/os 

8 noclegów

autokar

 

Opis

Obóz Młodzieżowy Hiszpania – Lloret de Mar
z Paryżem i Disneylandem –
Hotel Clipper** (wiek 12-18)

Lloret de Mar
Największy, najbardziej imprezowy kurort na wybrzeżu Costa Brava ! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji ! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Hotel Clipper ** jest położony zaledwie 10 minut spacerem od plaży.  Oferuje odkryte baseny z tarasem do opalania. Pokoje są prosto urządzone i wyposażone w łazienkę oraz sejf. Przy basenie mieści się bar przekąskowy.

Program ramowy
1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.
2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do Paryża. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II piętro) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później przespacerujemy się wzdłuż Sekwany. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.
3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Obiad i zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.
3-10 dzień Program pobytu.
10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.
11 dzień Przyjazd do parku rozrywki DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.
12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Podział na grupy wiekowe
Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:
12 – 15 lat oraz 15 – 18 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Program pobytu:
Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :
Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !
Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady
Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka
Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie.
Ale zwiedzanie to nie wszystko !
Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.
Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.
WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

Termin
22.06 – 03.07.2024r
29.06 – 10.07.2024r
06.07 – 17.07.2024r
13.07 – 24.07.2024r
Cena – 3 699 zł/os

Termin
20.07 – 31.07.2024r
27.07 – 07.08.2024r
03.08 – 14.08.2024
Cena – 3 999 zł/os
Termin

10.08 – 21.08.2024r
17.08 – 28.08.2024r
Cena 3 499 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie
– 7 noclegów w Hiszpanii z 3 posiłkami dziennie,
– 1 nocleg we Francji ze śniadaniem i obiadokolacją
– zwiedzanie zgodne z programem,
– transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), wyjazd z Wrocławia o godz. 03.15, z Legnicy o godz. 04.15
– opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe
– ubezpieczenie KL, NW: 120 PLN/os.,
– opłaty programowo- administracyjne: 150 EUR/os. (opłata klimatyczno – administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki, bilety na metro, realizacja programu zwiedzania Paryża),
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Opcjonalne
– wycieczki fakultatywne,
– sugerowane zabranie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
– rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN
– Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianiami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
– pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
– DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP – karnet w cenie 30 – 35 eur. Obejmuje: 7 wejść. Cena pojedynczego wejścia: 10 – 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.
– Prowiant na drogę powrotną: sugerowana kwota 10 euro.

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.


Miejsca wyjazdowe za dodatkową opłatą
Gdynia – godz. 16:30 dzień wcześniej – 250 zł
Sopot – godz. 17:15 dzień wcześniej – 250 zł
Gdańsk – godz. 18:00 dzień wcześniej – 250 zł
Olsztyn – godz. 14:50 dzień wcześniej – 250 zł
Ostróda – godz. 15:20 dzień wcześniej – 250 zł
Gorzów Wlkp. godz. 21:40 dzień wcześniej – 170 zł
Głogów – godz. 03:00 – 200 zł
Lubin – godz. 03:45 – 150 zł
Międzyrzecz – godz. 22:10 dzień wcześniej – 150 zł
Nowa Sól – godz. 02:20 – 200 zł
Polkowice – godz. 03:30 – 150 zł
Świebodzin – godz. 22:30 dzień wcześniej – 150 zł
Zielona Góra – godz. 01:40 – 200 zł

Dojazdy antenowe są realizowane od minimum 4 osób.

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej do Paryża. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię po zwiedzaniu Paryża. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem.Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
–  paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu
–  wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego
– podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

Pozostałe informację
DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP – karnet w cenie: 30 – 35 eur (obejmuje 7 wejść). Cena pojedynczego wejścia: 10 – 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.
Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.
Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.
Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

 

 

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill202

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill203

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill201

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill205

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill209

clipper hotel clipper obozy mlodziezowe funclub hiszpania lloret de mar fun chill2011

obóz hiszpania lloret de mar europa park paryż obozy młodzieżowe funclub-7

paryz francja notre dame wyspa cite funclub

paryz notre dame francja funclub

paryz wieza eifla eiffel tower francja funclub-kopia

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl