Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Obozy/Kolonie

Obóz Młodzieżowy – Bułgaria Złote Piaski SAL/23

Cena:

od 2 999 zł/os

7 noclegów

samolot z Katowic, Warszawy

Opis

Obóz Młodzieżowy – Bułgaria Złote Piaski
Hotel Zdravets**** (wiek 14-19)

Złote Piaski – to słoneczny i gwarny bułgarski kurort, w którym życie tętni intensywnie dzień i noc. Sprawdź sam jak fantastycznie można tu spędzić wakacje. Słońce, morze, gorący, złoty piasek, blisko 4 kilometrowa plaża, kąpiele morskie i słoneczne, wypoczynek na plaży i przy hotelowym basenie – to kompozycja niezapomnianych WAKACJI. Zajrzyj do najmodniejszych klubów, baw się ze świetnymi DJ-ami i korzystaj z wakacji tak jak chcesz. Nasz team zadba o to, abyś odkrywał coraz to nowe oblicza Złotych Piasków, dobrze się bawił i beztrosko wypoczywał.

Program
Party Time (14-19 lat)
Poznaj imprezowy klimat Złotych Piasków! Szaleństwo w najlepszych dyskotekach kurortu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Czeka na Was wiele atrakcji i wyzwań np. speed dating, kalambury, karaoke, Twoja twarz brzmi znajomo czy Festiwal kolorów. Pogracie w siatkówkę, badmintona, porzucacie frisbee, powyginacie ciało grając w twistera i pościgacie się na materacach na basenie. Nie zabraknie ZUMBY oraz Pool party przy najnowszych muzycznych hitach oraz flash moba w centrum miasta. Będzie się działo, ale będzie też czas na relaks – szeroka plaża, gorący piasek, morskie fale, wschody i zachody słońca, błękit nieba czekają. Plażowanie, kąpiele morskie, wypoczynek nad hotelowym basenem doda Wam energii. Jeśli to dla Was mało to czekamy na Wasze sugestie i pomysły.

Przykładowy program obozu:
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie, w  Katowicach, przelot do Warny, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zapoznanie się uczestników z zasadami obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Kolacja i wieczorne zapoznanie z miastem.
Dzień 2:
Śniadanie, chillowanie na plaży. Obiad i sjesta. Wyścigi na materacach, SPEED DATING. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 3:
Śniadanie, leniuchowanie na plaży lub przy basenie. Fakultatywnie całodniowa wycieczka do NESSEBARU – zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 4:
Śniadanie, dla chętnych turnieje sportowe lub relaks nad hotelowym basenem. Obiad i sjesta. Gra terenowa lub fakultatywnie wycieczka do WARNY I DELFINARIUM. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 5:
Śniadanie. Opalanie i relaks przy hotelowym basenie. Obiad i sjesta. Popołudniowe Hawaii Party na plaży. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 6:
O wschodzie słońca festiwal kolorów. Śniadanie. ZUMBA i Aqua aerobic na basenie. Obiad i sjesta. Dla chętnych spacer nadmorską promenadą do portu i do parku krajobrazowego z kameralnym monastyrem Aladża. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 7:
Śniadanie. Chillout na plaży lub fakultatywnie REJS po Morzu Czarnym podczas, którego będą odbywać się zabawy, animacje, a dla odważnych – skoki do wody. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
Dzień 8:
Śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Zakwaterowanie

Hotel Zdravets****
Położenie: hotel znajduje się w centrum kurortu, ok. 250 m od promenady spacerowej i piaszczystej plaży. W pobliżu znajdują się sklepy, hipermarket, pizzeria, dyskoteki.
Pokoje: przestronne, klimatyzowane pokoje 3-6-osobowe, z łazienkami, ręcznikami, telewizorami, oraz mini-barem.
Do dyspozycji uczestników: basen odkryty z leżakami i parasolami, recepcja, lobby z Wi-Fi, restauracja, , bar przy basenie, mini market, stół do ping-ponga, stół do biliarda.

Termin
28.06 – 05.07.2023r
05.07 – 12.07.2023r
12.07 – 19.07.2023r
19.07 – 26.07.2023r
26.07 – 02.08.2023r
02.08 – 09.08.2023r
09.08 – 16.08.2023r
16.08 – 23.08.2023r
Cena
wylot z Katowic od 2 999 zł/os
wylot z Warszawy od 3 099 zł/os

Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów
Wyżywienie: all Inclusive w formie bufetu (kuchnia bułgarska) – śniadanie, obiad i kolacja. W ciągu dnia przekąski (pizza, kanapki, słodycze, owoce), napoje dostępne przez cały dzień w barze przy basenie (woda, napoje gazowane, soki).
Transport: samolot na trasie  Warszawa/Katowice – Warna – Katowice/Warszawa
Rozkład lotu (może ulec zmianie; ostateczne potwierdzenie godzin lotu zostanie wysłane e-mailem na ok. 5 dni przed obozem):
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL – 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW – 15.000 PLN, BP- 1000 PLN.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego.
Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne.
Wyjścia do klubów/dyskotek dla uczestników od 16 roku życia – pod opieką kadry.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00.
Podczas oczekiwania na zakwaterowanie i po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.
Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Walutą w Bułgarii jest lew bułgarski. 1 EUR = ok. 2 lewa. Czas w Bułgarii: czas polski + 1 godz.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bułgaria

Informacje o cenie
Cena podstawowa nie zawiera:
– obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 26 zł,
– opłaty klimatyczno-administracyjnej 20 EUR,
– kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
– programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
– posiłków i napojów podczas przelotu,
– dopłat do nadbagażu,
– dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

Program fakultatywny
Płatne na miejscu u Kierownika – gotówką.
Jeep Safari – wycieczka dżipami po górach i wioskach bułgarskich. Bedzie świetna zabawa w bułgarskich rytmach. Taki wypad to wspaniała przygoda. Cena ok. 30 EUR
Clubbing w Złotych Piaskach – wakacyjne imprezowanie w najlepszych klubach kurortu np. Arrogance Club, PR Club. Różnorodna muzyka, świetni DJ-e, koncerty, występy. Cena ok. 8-20 EUR/ w zależności od ilości wejść.
Warna i Delfinarium: półdniowa wycieczka do letniej stolicy kraju. Zobaczymy: port, starówkę, park nadmorski, centra handlowe i show w Delfinarium. Cena ok. 30 EUR
Rejs po Morzu Czarnym: kąpiele morskie i słoneczne, a do tego piękne krajobrazy. Lunch na pokładzie statku. Cena ok. 30 EUR.
Nessebar: całodniowa wycieczka do zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury. Zwiedzanie miasta (wpisanego na listę UNESCO) z przewodnikiem, skalisty półwysep, malownicza starówka, zakupy na kolorowych straganach. Cena ok. 33 EUR.

photo
photo
photo
photo
photo

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl