Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Obozy/Kolonie

Obóz Młodzieżowy – Bułgaria Złote Piaski AFC/24

Cena:

od 2 699 zł/os 

9 noclegów

autokar

Opis

Obóz Młodzieżowy – Bułgaria Złote Piaski
Hotel Riva Park*** (wiek 12-19)


Hotel Riva Park ***
Mega obiekt w samym CENTRUM Złotych Piasków!
Zielono dookoła, 250 m od plaży i wszędzie blisko! Wychodząc z terenu ośrodka od razu znajdziesz się w ścisłym centrum kurortu z licznymi sklepami, tawernami, dyskotekami, barami, fast-foodami. Na terenie hotelu natomiast masz do dyspozycji 40 metrowy basen odkryty, mały basen, jacuzzi, boisko do siaty, kosza, bramki do gry w nogę, scenę. Duże pokoje 5, 6 osobowe z łazienką, telefonem, TV, mini-barem i klimą.

Program ramowy
1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.
2 dzień
Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja.
2-11 dzień
Program Pobytu
11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
12 dzień
Powrót do kraju w godzinach nocnych.

Podział na grupy wiekowe
Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:
12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.
Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.
Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Program pobytu
Bułgaria to jedna wielka nieustająca impreza! Zwiedzaj z nami Złote Piaski – kurort, który nigdy nie zasypia! Pełna atrakcji, tętniąca życiem promenada, piękna czterokilometrowa plaża, pokryta złocistym piaskiem, stary las sosnowy no i dyskoteki i puby!
Spacery do pobliskich ciekawych miejsc:
Aldzha Monaster to chyba najbardziej znany pośród eremickich klasztorów powstałych w skale, które działały w XIII wieku. Słowo Aładża pochodzi z języka persko-tureckiego i oznacza „pstry, kolorowy” i może oznaczać kolor skał białych i szarych lub pozostałości fresków, które znajdują się wewnątrz.
Park krajobrazowy – typową dla parku roślinnością są drzewa liściaste (dęby, lipy, wiązy). Jako, że park znajduje się średnio 100 metrów nad poziomem morza, zwiedzając go ma się dodatkowy ładny widok na wybrzeże Morza Czarnego. Do atrakcji turystycznych należy ponad dwustuletni jawor.
Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych
Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego: karty, kalambury, statki , kraje i miasta. Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.
Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!
Nasza kreatywna kadra zapewni moc atrakcji, dzięki którym Bułgaria 2k20 będzie niezapomnianą przygodą !


Termin

22.06 – 03.07.2024r
Cena – 2 799 zł/os
Termin

01.07 – 12.07.2024r
10.07 – 21.07.2024r
19.07 – 30.08.2024r
28.07 – 08.08.2024r
Cena –  2 899 zł/os
Termin
06.08 – 17.08.2024r
15.08 – 26.08.2024r
Cena2 699 zł/os


Świadczenia zawarte w cenie
– zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
– 9 noclegów
– wyżywienie all inclusive (9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji, napoje do posiłków, woda dostępna przez cały dzień, przekąski od 1.00 – 17,00)
– transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta). Wyjazd z Poznania o godz. 01.00, z Leszna o godz. 02.20, z Wrocławia o godz. 04.15
– program animacyjno-sportowy
– opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu

Wyżywienie
Różnorodne jedzenie w formie BUFETU, 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja oraz napoje do posiłków (woda + soki z dystrybutorów). Woda w ciągu dnia w godz. 08-21.00.
Przekąski od 1.00-17.00

Obowiązkowe
– ubezpieczenie KL, NW: 120 PLN/os,
– opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze: 15 EUR,
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Opcjonalne
– pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
– Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianiami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
– bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
– rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
– wycieczki fakultatywne,
– prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
– sugerowane kieszonkowe: 100 EUR.

Miejsca wjazdowe za dodatkową opłatą
Gdynia – godz. 17:30 dzień wcześniej – 250 zł
Sopot – godz. 18:15 dzień wcześniej – 250 zł
Gdańsk – godz. 19:00 dzień wcześniej – 250 zł
Olsztyn – godz. 20:35 dzień wcześniej – 250 zł
Ostróda – godz. 21:05 dzień wcześniej – 250 zł
Gorzów Wlkp. godz. 22:40 dzień wcześniej – 170 zł
Głogów – godz. 01:45 – 200 zł
Lubin – godz. 02:20 – 150 zł
Międzyrzecz – godz. 23:10 dzień wcześniej – 150 zł
Nowa Sól – godz. 01:05 – 200 zł
Polkowice – godz. 02:15 – 150 zł
Świebodzin – godz. 23:30 dzień wcześniej – 150 zł
Zielona Góra – godz. 00:35 – 200 zł

Dojazdy  antenowe  są realizowane od minimum 4 osób.

Ważne
Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport
Transport autokarem z Polski trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumuinię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
– paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
– wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
– podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

Pozostałe informacje
Bilety wstępu do dyskotek można kupić przed wyjazdem za pośrednictwem strony internetowej lub bezpośrednio na miejscu w Złotych Piaskach. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod nadzorem opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok.1,5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest śniadanie.

 

złotepiaski bułgaria1

obozy mlodziezowe bulgaria hotel riva park funclub obozy mlodziezowe (9)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel riva park funclub obozy mlodziezowe (6)
obozy mlodziezowe bulgaria hotel riva park funclub obozy mlodziezowe (7)
złotepiaski bułgaria

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl