Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Obozy/Kolonie

Obóz Młodzieżowy Bułgaria Słoneczny Brzeg (wiek 12-19) AFC

Cena:

od 2 099 zł/os

autokar

 

10 dni pobytu

Opis

Obóz Młodzieżowy Bułgaria – Słoneczny Brzeg
Hotel Teen Palace***

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą.

Hotel Teen Palace***
Luksusowy kompleks hotelowy oddalony ok. 400 m od szerokiej, piaszczystej plaży.
Zakwaterowanie w apartamentach z łazienką, klimatyzacją, lodówką, balkonem, TV. Każdy apartament (5-6 os.) posiada od 2 do 3 sypialni. Do dyspozycji obozowiczów na terenie kompleksu znajdują się: boisko sportowe, stół do bilarda, dart, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, scena do animacji. Przy kompleksie znajdują się liczne kawiarnie i supermarkety. Kompleks jest oddalony około 15 minut spacerem od centrum. Hotel Teen Palace słynie z bogatych animacji. Najbardziej imprezowe miejsce na obozy w Słonecznym Brzegu. Na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Program ramowy
1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.
2 dzień
Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja.
2-11 dzień
Program Pobytu
11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Wyjazd do kraju.
12 dzień
Powrót do kraju w godzinach nocnych.

 

Podział na grupy wiekowe
Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.


Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.
Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

 

Program pobytu
Poznaj z nami Słoneczny Brzeg. Największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą!
Zwiedź z nami stary Nessebar! To zabytkowe miasto położone na wybrzeżu Morza Czarnego często nazywane jest perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a Ty na pewno będziesz pod wrażeniem wąskich, pięknie oświetlonych uliczek podczas wieczornego spaceru!
Spacery do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach – ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie
Gry i zabawy na plaży  turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.
Konkursy : największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego: karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

 

Termin
25.06 – 06.07.2022 r.
Cena – 2 099 zł/os
Termin
04.07 – 15.07.2022 r.
13.07 – 24.07.2022 r.
22.07 – 02.08.2022 r.
31.07 – 11.08.2022 r.
09.08 – 20.08.2022 r.
Cena – 2 199 zł/os
Termin
18.08 – 29.08.2022 r.
Cena 2 099 zł/os

 

Świadczenia zawarte w cenie
– zakwaterowanie – 9 noclegów w pokojach wieloosobowych,
– wyżywienie – All Inclusive Light – 3 główne posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków, popołudniowe przekąski, woda dostępna w ciągu dnia.
– transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),  wyjazd z Poznania o godz.00.50, z Leszna o godz. 01.50, z Wrocławia o godz.03.45, z Opola o godz. 05.15 ( z innych miejscowości za dopłatą)
– program animacyjno-sportowy,
– opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

 

Obowiązkowe
– ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os,
– opłata klimatyczna i administracyjna płatna w autokarze (15 EUR),
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os,
kaucja zwrotna płatna w hotelu: 20 EUR/os.

 

Opcjonalne
– pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
– Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi),
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
– bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
– rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
– wycieczki fakultatywne,
– prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
– sugerowane kieszonkowe: 80 EUR,
– dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
– dieta bezglutenowa 150 PLN/os.

 

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

 

Transport autokarem z Polski trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

 

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
– paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
– wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
– podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

 

Bilety wstępu do dyskotek można kupić przed wyjazdem lub bezpośrednio na miejscu w Słonecznym Brzegu. Wyjście do dyskotek dla obozowiczów od 16 roku życia (osoby poniżej 16 roku życia muszą przedstawić Opiekunowi zgodę Rodzica). Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod nadzorem opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5h.

 

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest śniadanie.

 

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (7)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (12)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (13)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (14)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (15)

 

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (6)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (9)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (11)

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (4)

guava beach party

9de311d2-07bc-47a7-8e49-2be18655e560

obozy mlodziezowe bulgaria hotel teen palace all inclusive obozy mlodziezowe funclub (10)

 

 

 

 

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl