Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zagraniczne / Obozy/Kolonie

Obóz Młodzieżowy Bułgaria Słoneczny Brzeg (wiek 12 – 19) SFC

Cena:

od 2 999 zł/os

samolot

z Poznania/Warszawy/Katowic

7 dni pobytu

Opis

Obóz Młodzieżowy Bułgaria – Słoneczny Brzeg
Hotel Complex Severina****

Hotel Complex Severina**** to doskonały obiekt położony w pobliżu plaży Majestic, około 2 km od parku wodnego Action. Severina jest wysoko oceniana przez klientów. W opiniach zyskuje miano fantastycznego hotelu. Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w: telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem, lodówkę i klimatyzację. Z każdego pokoju rozciąga się widok na patio. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu jest dostępne centrum fitness. W pobliżu znajdują się różne opcje gastronomiczne, w tym: Wok Chinese Restaurant, Sunny beach Donuts i Steakhouse Marvel. Dworzec autobusowy Tourist Mini Train znajduje się 200 metrów od hotelu.

 

Program ramowy
1 dzień
Wylot z Polski w godzinach porannych. Przylot do Burgas w godzinach południowych, transfer do hotelu, zakwaterowanie i zebranie organizacyjne.
2-8 dzień
Program Pobytu
8 dzień
wykwaterowanie z hotelu i wylot do Polski. Przylot do poszczególlnych miast: Poznań godz. 07:20, Warszawa godz. 11:15, Katowice godz. 16:15.

 

Program pobytu
Poznaj z nami Słoneczny Brzeg – największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, który tętni życiem 24h/dobę! Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, zorbing, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą!

Zwiedź z nami Stary Nessebar – zabytkowe miasto położone na wybrzeżu Morza Czarnego często nazywane jest perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a Ty na pewno będziesz pod wrażeniem wąskich, pięknie oświetlonych uliczek podczas wieczornego spaceru!
Spacery: do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach – ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie
Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.
Konkursy : największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.
Oprócz tego: karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

Podział na grupy wiekowe
Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie czas.

 

Termin
27.06 – 04.07.2022 r.
04.07 – 11.07.2022 r.
11.07 – 18.07.2022 r.
18.07 – 25.07.2022 r.
25.07 – 01.08.2022 r.
o1.08 – 08.08.2022 r.
08.08 – 15.08.2022 r.
15.08 – 22.08.2022 r.
Cena – 3 299 zł/os
Termin
22.08 – 29.08.2022 r.
Cena – 2 999 zł/os

 

Świadczenia zawarte w cenie
– zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
– 7 noclegów
– wyżywienie All Inclusive Light  (3 główne posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków, popołudniowe przekąski (pizza, burgery), woda dostępna w ciągu dnia)
– przelot samolotem na trasie: POZNAŃ – BURGAS lub WARSZAWA – BURGAS lub KATOWICE – BURGAS
– transfery lotniskowe
– program animacyjno-sportowy
– opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.

 

Obowiązkowe
– ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os
– opłata klimatyczna i administracyjna płatna podczas transferu: 15 EUR,
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

 

Opcjonalne
– pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
– bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
– wycieczki fakultatywne,
– sugerowane kieszonkowe: 80 EUR

 

Wyloty
Lotnisko Katowice – godz. 06.50
Lotnisko Poznań – godz. 07.50
Lotnisko Warszawa – godz.11.15

Transport samolotem trwa około 2h. Odprawa uczestników na lotnisku przeprowadzana jest samodzielnie. Na docelowym lotnisku w Burgas oczekują opiekunowie. Transfer z lotniska do hotelu trwa około 45 minut. Wszystkie dokumenty niezbędne do odprawy przekazane będą uczestnikom przez e-mail. Godziny wylotów  będą potwierdzane na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy

 

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu
– paszport lub tymczasowy dowód osobisty – dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu
– wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku – wychowawca  musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego
– podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

 

Bilety wstępu do dyskotek można kupić przed wyjazdem  lub bezpośrednio na miejscu w Słonecznym Brzegu. Wyjście do dyskotek dla obozowiczów od 16 roku życia (osoby poniżej 16 roku życia muszą przedstawić Opiekunowi zgodę Rodzica). Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod nadzorem opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu wyjazdu. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest śniadanie.

 

severina hotel sloneczny brzeg funclub3
severina hotel sloneczny brzeg funclub4
severina hotel sloneczny brzeg funclub5
severina hotel sloneczny brzeg funclub6
severina hotel sloneczny brzeg funclub7
severina hotel sloneczny brzeg funclub8
severina hotel sloneczny brzeg funclub111
severina hotel sloneczny brzeg funclub112
severina hotel sloneczny brzeg funclub114
severina hotel sloneczny brzeg funclub115
severina hotel sloneczny brzeg funclub2

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl