Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ zimowiska

Kudowa-Zdrój – zimowisko Szkółka Pływacka (wiek 8-15)

Cena:

25.01 – 01.02.2020     1379 zł Promocja wyjazd z Zielonej Góry

Opis

Program

Wszystkich fanów pływania zapraszamy na pływackie zimowisko, gdzie obok programu rekreacyjnego, odbędzie się dodatkowo 5 lekcji nauki pływania (po 1 godzinie). Zajęcia poprowadzi instruktor pływania. Zajęcia dla dzieci, które chcą nauczyć się pływać jak również dla osób chcących doskonalić umiejętność pływania. Czeka Was aktywny wypoczynek, tutaj nuda nie ma szans. Do naszej dyspozycji mamy kryty basen, siłownię i salę gimnastyczną. Zaprosimy Was na ciekawe zajęcia edukacyjne w Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych. Tam przyroda jest na wyciągnięcie ręki. W trakcie wycieczki autokarowej udamy się do Wambierzyc gdzie zwiedzimy bazylikę oraz do Polanicy-Zdrój gdzie pospacerujemy po Parku Zdrojowym. Korzystając z doskonałej lokalizacji naszego ośrodka w centrum uzdrowiska mamy zaplanowane wizyty w Pijalni Wód Mineralnych, które pozwolą na korzystanie z leczniczych właściwości mikroklimatu i źródeł Kudowy-Zdrój. Wybierzemy się również do Kaplicy Czaszek oraz do Skansenu Szlak Ginących Zawodów oraz do muzeum zabawek gdzie weźmiemy udział w warsztatach wykonania drewnianych zabawek z instruktorem. Spacery tematyczne po Parku Zdrojowym i Parku Muzycznym, pozwolą na poznanie osobliwości przyrodniczych uzdrowiska. Ponadto codziennie wieczorne animacje m.in. karaoke i projekcje filmowe, turnieje w gry planszowe, konkursy, zabawy i dyskoteki.

Program fakultatywny

Wyjście do Aquaparku „Wodny Świat” w Kudowie Zdroju – ok. 20 PLN.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Dom Wczasów Jagusia w Kudowie-Zdroju zlokalizowany w centrum uzdrowiska. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami oraz w pokoje segmentach ze wspólną łazienką (np. 2+3, 3+3). Obiekt posiada kryty basen, salę gimnastyczną, sale dydaktyczne.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki + podwieczorek. Posiłki serwowane do stolików. Gorące napoje oraz woda mineralna dostępne przez cały dzień. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpiecznie: Signal Iduna. Opieka pedagogiczna i instruktorów na zajęciach specjalistycznych. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Należy zabrać: ciepłe ubranie zimowe na spacery, strój kąpielowy oraz klapki na zajęcia basenowe, strój sportowy i obuwie sportowe na zajęcia na Sali gimnastycznej. Prosimy o zabranie pojemnika do nabierania wody do picia poza posiłkami. Planowany przyjad do ośrodka ok. godz. 19:00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 08:00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19:00 pierwszego dnia, odbiór dziecka nie później niż o godz. 08:00 ostatniego dnia.

Terminy

25.01 – 01.02.2020     1379 zł   Promocja wyjazd z Zielonej Góry

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl