Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ zimowiska

Kudowa-Zdrój – zimowisko Kulinarne Fit (wiek 8-15)

Cena:

25.01 – 01.02.2020

1379 zł  Promocja  wyjazd z Zielonej Góry

Opis

Program

Naszym celem jest przekonanie Was do zdrowego i aktywnego trybu życia. W programie 10 godzin zajęć kulinarnych m.in.: nauka zdrowego gotowania, kulinarne kalambury oraz podstawy sztuki kelnerskiej (np. nakrywanie do stołu i składanie serwetek), quiz gastronomiczny, najdziwniejsze smakołyki i restauracje świata. Krótki poradnik savoir-vivre. Mamy nadzieję, że zajęcia z dietetykiem przekonają Was do zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Czeka Was aktywny wypoczynek, tutaj nuda nie ma szans. Do naszej dyspozycji mamy kryty basen, siłownię i salę gimnastyczną. Zaprosimy Was na ciekawe zajęcia edukacyjne w Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych. Tam przyroda jest na wyciągnięcie ręki. W trakcie wycieczki autokarowej udamy się do Wambierzyc gdzie zwiedzimy bazylikę oraz do Polanicy-Zdrój gdzie pospacerujemy po Parku Zdrojowym. Korzystając z doskonałej lokalizacji naszego ośrodka w centrum uzdrowiska mamy zaplanowane wizyty w Pijalni Wód Mineralnych, które pozwolą na korzystanie z leczniczych właściwości mikroklimatu i źródeł Kudowy-Zdrój. Wybierzemy się również do Kaplicy Czaszek oraz do Skansenu Szlak Ginących Zawodów oraz do muzeum zabawek gdzie weźmiemy udział w warsztatach wykonania drewnianych zabawek z instruktorem. Spacery tematyczne po Parku Zdrojowym i Parku Muzycznym, pozwolą na poznanie osobliwości przyrodniczych uzdrowiska. Ponadto codziennie wieczorne animacje m.in. karaoke i projekcje filmowe, turnieje w gry planszowe, konkursy, zabawy i dyskoteki.

Program fakultatywny

Wyjście do Aquaparku „Wodny Świat” w Kudowie Zdroju – ok. 20 PLN.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Dom Wczasów Jagusia w Kudowie-Zdroju zlokalizowany w centrum uzdrowiska. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami oraz w pokoje segmentach ze wspólną łazienką (np. 2+3, 3+3). Obiekt posiada kryty basen, salę gimnastyczną, sale dydaktyczne.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki + podwieczorek. Posiłki serwowane do stolików. Gorące napoje oraz woda mineralna dostępne przez cały dzień. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpiecznie: Signal Iduna. Opieka pedagogiczna i instruktorów na zajęciach specjalistycznych. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Należy zabrać: ciepłe ubranie zimowe na spacery, strój kąpielowy oraz klapki na zajęcia basenowe, strój sportowy i obuwie sportowe na zajęcia na Sali gimnastycznej. Prosimy o zabranie pojemnika do nabierania wody do picia poza posiłkami. Planowany przyjad do ośrodka ok. godz. 19:00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 08:00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19:00 pierwszego dnia, odbiór dziecka nie później niż o godz. 08:00 ostatniego dnia.

Terminy

25.01 – 01.02.2020

1379 zł  Promocja  wyjazd z Zielonej Góry

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl