Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ zimowiska

Czarna Góra – Obóz narciarski grupa początkująca (wiek 7-19)

Cena:

25.01 – 01.02.2020

08.02 – 15.02.2020

cena : 1429 zł Promocja  wyjazd z Zielonej Góry

Opis

Program

Obóz Czarna Góra Narciarski dla Początkujących 7-12 , 13-18 lat

Obóz przeznaczony dla młodzieży chcącej doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach. Codziennne 4-godzinne zajęcia odbywać się będą na stokach narciarskich Czarnej Góry i okolic, a wykwalifikowana kadra zadba, aby dalsza nauka jazdy na nartach osiągnęła jak najwyższy poziom.

Program obozu

Dzień 1: Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności narciarskich, podział na grupy zaawansowania, szkolenie na stoku. Po obiedzie dekalog narciarski oraz nauka smarowania, ostrzenia oraz konserwacji sprzętu. Po kolacji turnieje zręcznościowe (Prawo Dżungli, Jenga, Tenis stołowy, Twister, oraz Ringo Bule).

Dzień 3: Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie relaks na basenie. Po kolacji oraz film instruktarzowy i dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 4: Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie zimowa olimpiada. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 5: Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie aż 3 zjazdy z najdłuższej w Polsce zjeżdżalni grawitacyjnej o wdzięcznej nazwie
„Czarna Żmija” (950 metrów bezpiecznego i krętego toru Alpine Coaster) oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji kolorowa dyskoteka tematyczna.

Dzień 6: Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie turnieje na Xbox 360 Kinect: Dance Central, Sports 1 i 2, Rush i Tekken. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 7: Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie gra terenowa „50 tka” , a po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu, wręczenie nagród.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę i powrót do domu.

Program fakultatywny

Archery Tag – tzw. bitwy łuczników, to sport z pogranicza paintball’a i łucznictwa. W maskach, podzieleni na drużyny zabawimy się
w terenową grę z wykorzystaniem miękkich superbezpiecznych strzał – 35 PLN/os.
Fotorelacja na płycie CD – 40 PLN/os.

Zakwaterowanie

7 noclegów w ośrodku „Gierałtówka” w apartamentach typu Studio 6-, 7- i 8- osobowych z pokojem dziennym, dwoma/trzema sypialniami ( mogą być łóżkami piętrowe), pełnym węzłem sanitarnym i WiFi . Do dyspozycji: sala kominkowa, sala telewizyjna i świetlica, miejsce na ognisko.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Świadczenia

3 posiłki dziennie + podwieczorek w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Transport: Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka wychowawcy – instruktora.

Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Możliwość wykupienia diety specjalnej ( wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej, bezmlecznej) – 100 PLN/ pobyt/os.

Cena 6-dniowego karnetu: 410 PLN/os.

Wypożyczenie sprzętu:

Narty+ buty + kije – ok. 40 PLN/dzień/os.

Snowboard + buty – ok. 40 PLN/dzień /os.

Gogle lub kask – ok. 7 PLN/dzień/os .

Osoby, które wykupiły fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Cena nie zawiera dopłat za transport z miast wyznaczonych w rozkładzie jazdy.

Terminy

25.01 – 01.02.2020

08.02 – 15.02.2020

cena : 1429 zł Promocja  wyjazd z Zielonej Góry

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl