Nasze oferty

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych propozycji wyjazdowych

/ Zimowiska

Białka Tatrzańska – Szkółka Narciarska i Snowboardowa (wiek 7-19 lat)

Cena:

 

1 499 zł/os

Opis

Program
Szkółka przeznaczona jest dla osób zaczynających swą przygodę z nartami i snowboardem, ale i też dla uczestników chcących doskonalić, polepszyć i rozwinąć swoje umiejętności jazdy. Codziennie czekają Was 4-godzinne szkolenia w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Grupa początkująca w trakcie obozu nauczy się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Grupa zaawansowana będzie doskonalić wymienione wyżej umiejętności oraz poznawać tajniki zaawansowanych skrętów ciętych, a dla chętnych zafundujemy podstawy Freestyle. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Instruktorzy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, który po obozie będziecie potrafili ustawiać i konserwować. Nie zabraknie dekalogu snowboardzisty

Ponadto:
Czekają Was dwie wycieczki: do Zakopanego na Krupówki oraz do kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Zorganizujemy Wam bogaty program animacyjny: dyskoteki, karaoke, grę terenową „50-tkę”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Program fakultatywny
Archery Tag – strzelanie z łuku. Gra w terenie z wykorzystaniem bezpiecznych strzał. Zabawa, która podbija świat – 40 PLN/os.

Bitwa paintballowa – 45 PLN/os. Cena zawiera: osprzęt, umundurowanie oraz 150 kul.
Fotorelacja obozowa do pobrania online – 35 PLN/os.
Popołudniowe szusowanie na stoku dla osób jeżdżących – ok. 110 PLN/os. Cena zawiera: opiekę instruktorów, transport, skipass. Cena nie zawiera: kosztu wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego.

Zakwaterowanie
Podstawowym ośrodkiem zakwaterowania jest OW „Groń”. W przypadku większego zainteresowania moźliwość zakwaterowania w DW „A.W. Dziadkowiec”. 7 noclegów w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Groń” położony w miejscowości Groń. Noclegi w dwupiętrowych całorocznych domkach, w pokojach 3-,4-,5- i 6-osobowych z łazienkami oraz TV. Teren ośrodka monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. Na terenie ośrodka: kawiarenka, pizzeria, bilard (płatny), stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków oraz sala szkoleniowa przeznaczona na spotkania integracyjne i dyskoteki. DW „A.W. Dziadkowiec” – góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart.

Świadczenia
Wyżywienie całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport- Autokar turystyczny.
Signal Iduna S.A. SKI.
Opieka wychowawcy – instruktora.
Realizacja programu.

Termin:
15.01 – 22.01.2022
22.01 – 29.01.2022

Cena:
1 499 zł/os

 

 

Plan podróży

Miasto Godz.wyjazdu     Dopłata Godz.powrotu
Gorzów Wlkp.,Kasprzaka 8, stacja paliw Orlen 05.30 200 zł 22.30
Swiebodzin, Wojska Polskiego 8, stacja paliw Orlen 06.15 200 zł 21,45
Zielona Góra,Sulechowska 41, parking przy Centrum Rekr.Sportowym 06.45 200 zł 20.45
Głogów, Legnicka 16, stacja paliw BP 08.00 170 zł 19.30

Uwaga- godziny powrotu są godzinami orientacyjnymi


Informacje praktyczne

W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.
Możliwość wykupienia diety specjalnej (wegańskaj, wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna)
 – 100 zł pobyt/os.
Dzienny Skipass – 7-15 lat 90 zł/os.; 16-18 lat 100 zł PLN/os.
Wypożyczenie sprzętu:
Narty + buty + kije – ok. 35 PLN dzień/os.
Deska + buty – ok. 35 PLN dzień/os.
Gogle lub kask – ok. 10 PLN dzień/ os.

Cena nie zawiera dopłat za transport z miast wyznaczonych w rozkładzie jazdy

Ważne – opłata za Skipass oraz wypożyczenie sprzętu uiszczana jest na miejscu.

 

Kontakt

ul. Lisowskiego 14/3

65-072 Zielona Góra

+ 48 320 16 88

+ 48 601 793 574

e-tramp@o2.pl